Święto Niepodległości - delegacja WUM na AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

W sobotę, 11. listopada 2017 roku, w ramach obchodów Święta Niepodległości, odbywała się 54. Varsoviada - turniej sportowy Akademickiego Związku Sportowego (AZS) Uczelni Warszawskich. Na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, liczne delegacje Uczelni Warszawskich i AZS tych Uczelni, składały tradycyjne wiązanki kwiatów.

W imieniu naszej Uczelni, złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego - patrona Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie dokonał Prorektor ds Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM - prof. dr hab. med. Krzysztof J. Filipiak, wraz z delegacją AZS naszej Uczelni, której przewodniczył Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WUM - mgr Jerzy Chrzanowski oraz Wiceprezes Klubu Uczelnianego AZS WUM - mgr Anna Sobianek.